Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Посилення карантину: як у Дніпрі працюватимуть школи, дитсадки, гуртки, заклади культури та спорту

Додаткові карантинні обмеження, запроваджені у Дніпрі, стосуються і гуманітарної сфери. З 29 березня по 13 квітня учні 5–11 класів навчатимуться дистанційно, тоді як заклади дошкільної освіти та початкова школа працюватимуть у звичайному режимі. 

«Наші педагогічні працівники в умовах карантинних обмежень уже набули певного досвіду організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання через онлайн-платформи чи іншого типу змішаного навчання у різних режимах. Це і відеоконференції, і спілкування з учнями в чаті тощо. Також відповідним наказом Міносвіти через поширення COVID-19 по всій території країни учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження державної підсумкової атестації», – розповіла під час пресконференції 26 березня заступниця директора – начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Оксана Салогуб.

Навчально-тренувальний процес продовжується для членів збірних команд України, груп вищої спортивної майстерності, спеціалізованої підготовки та базової підготовки 3-го року навчання, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, але з обмеженнями – не більше ніж 8 осіб на групових заняттях, а також не більш як один спортсмен на 20 кв. м.

«Також дозволено працювати басейнам для тренування збірних команд України та спортивно-тренувальних груп за умови перебування до 4 осіб на одній доріжці. Дозволено проводити офіційні спортивні заходи, матчі командних ігрових видів спорту професійних клубів, які є в єдиному календарному плані спортивних заходів України, але без глядачів та з дотриманням санітарних норм», – підкреслив начальник управління спорту ДМР Олександр Осипов. Він також наголосив, що навчально-тренувальний процес, який проходить на базах загальноосвітніх закладів, дозволено для спортсменів ДЮСШ і представників збірних команд України.

Зі свого боку начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов зазначив: «Відвідування закладів культури дозволено із наповненістю залів менше ніж 50 % місць. А мистецькі, музичні, художні школи, школа класичного танцю, а також клубні формування закладів культури переходять до 13 квітня на дистанційне навчання».

За словами заступниці начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР Ганни Браткової, проводити масові заходи в закладах позашкільної освіти міста заборонено: «Усе, що планували, організовуватимемо або дистанційно, тобто в онлайн-форматі, або перенесемо на інші дати. Вихованці закладів позашкілля теж перейшли на навчання у дистанційному режимі. Наші викладачі цілком володіють навичками такої роботи».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: МОЗ збирається послабити карантин
З 11 травня у Дніпрі усі школи і дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі
Дніпропетровщина перейшла до жовтої епідемічної зони
На Великдень храми області будуть відкриті для вірян, але людей із симптомами хвороби просять залишатися вдома
Під час карантину збільшилася кількість скарг про порушення прав громадян