Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Приклад дніпровського Музею АТО має бути масштабований на всі регіони – Юлія Лапутіна

Міністерство у справах ветеранів планує вивчати досвід Дніпропетровської ОДА по роботі із захисниками. А ще – розповсюдити його на всю країну. На цьому наголосила міністерка Юлія Лапутіна під  час візиту до області. 

«На Дніпропетровщині запровадили багато програм підтримки ветеранів. Є центри, які надають послуги учасникам АТО/ООС. Мені дуже подобається, що це не просто якісь бюрократичні дії чиновників. Тут люди працюють за покликом. Область – один з найкращих прикладів», – зазначила Юлія Лапутіна. 

Юлія Лапутіна розповіла – нині працюють над тим, аби модернізувати Міністерство у справах ветеранів.

«Дуже подобається, що в Дніпропетровській ОДА  працюють окремі підрозділи, які займаються безпосередньо ветеранами. Такого немає в інших областях. Цей приклад вивчатиме міністерство, – зазначила вона. – Думаю, досвід облдержадміністрації будемо застосовувати в інших регіонах».

Під час візиту Юлія Лапутіна побувала у першому в країні Музеї АТО.

«Важко стримувати емоції. Тут все проникнуте війною, з якою ми стикнулися у 2014-му. Я з перших днів була в АТО, тому мені близькі ці переживання. Це дійсно експозиція про подвиг українського народу – волонтерів, добровольців, військових, громадянського суспільства. Я просто вражена», – сказала міністерка.

Вона вшанувала загиблих героїв на Алеї пам’яті біля облдержадміністрації, відвідала Обласну лікарню ім. Мечникова, поспілкувалася з родинами загиблих та зниклих безвісти військових.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Місце пам’яті та гордості: внутрішній експозиції дніпровського Музею АТО – 5 років
Президент України Володимир Зеленський завітав до дніпровського Музею АТО
За 5 років у Музеї АТО провели тисячі екскурсій
За 5 років дніпровський Музей АТО став справжнім народним музеєм
За чотири роки внутрішню експозицію дніпровського Музею АТО відвідали півмільйона людей – Валентин Резніченко