Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Рада посилила покарання для псевдомінерів

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт № 3911 щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Відповідне рішення підтримали 286 народних депутатів, повідомляє УНН.

Деталі

Проєктом закону пропонується встановити посилену кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Зокрема, якщо об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або об’єкти чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я та освіти, такі дії каратимуться позбавленням волі на строк від 4 до 8 років.

Комітет з питань правоохоронної діяльності на засіданні 23 грудня рекомендував Верховній Раді за результатами розгляду в другому читанні проєкту закону прийняти в другому читанні та в цілому.

Довідково

За інформацією авторів законопроєкту, кількість завідомо неправдивих повідомлень про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності за останній час набула загрозливого масштабу.

Згідно з відомостями Національної поліції України за 2019 рік, слідчі розпочали досудове розслідування близько 2000 кримінальних правопорушень, передбачених статтею 259 КК України, що удвічі більше показників, зареєстрованих упродовж 2018 року.

Крім того, із січня по березень 2020 року розпочато 213 кримінальних проваджень за вказаною статтею.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У ВР зареєстровано законопроєкт про прописку онлайн
5 законопроєктів, важливих для децентралізації та розвитку громад
Розвиток інституту старост: Верховна Рада прийняла законопроєкт №4535
РДА та МДА працюватимуть по-новому
Розвиток інституту старост: Парламент прийняв законопроєкт №4535 у першому читанні