Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі провели акцію на захист прав жінок «Перекинутий борщ»

У Дніпрі на акцію захисту прав жінок «Перекинутий борщ» вийшли близько 50 учасників, повідомляє Суспільне. Захід відбувся біля Парку ракет, поблизу облдержадміністрації.

Учасники акції прийшли із плакатами з написами «Б’є – значить сяде», «Рівні права – рівні можливості» тощо.

«Ми зібралися, щоб нагадати, що 8 березня – це насправді не свято краси, жіночності, весни. Це день боротьби за жіночі права. І річ у тому, що в Україні все з ними не дуже добре. І пандемія це лише посилила. Ми хочемо нагадати, що існує такий документ, як “Стамбульська конвенція”, яку Україна підписала, але не ратифікувала. Якщо її ратифікувати, вона значно покращить положення жінок і дозволить мати механізми, щоб їх захистити«, – зазначила учасниця акції Юлія Трофімова.

Під час акції учасниці влаштували перформанс «Перекинутий борщ».

Також поруч із жінками близько 10 чоловіків провели контракцію під прапором ГО «Традиції і порядок».

«Хочу сказати, що вже це не той фемінізм, який був. Фемінізм поділяється на кілька хвиль. Основною була друга хвиля, коли жінки все ж таки домоглися отримувати освіту, голосувати та інші права, яких в них не вистачало. Зараз те, що вони називають фемінізмом, – це відкрита підміна понять«, – сказав учасник акції “Дніпро проти фемінізму” Микола Полішко.

Чоловіки намагалися подарувати мітингувальницям квіти, але вони їх повикидали.

Акція тривала близько години.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.