Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі створюють Платформу «Коаліція ветеранок та волонтерок»

У Дніпрі виявляють проблеми ветеранок та волонтерок і створюють Платформу для їхньої підтримки. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла голова правління ГО ”Джендер Стрім” Ольга Полякова.

В Україні за останні пів року випадки домашнього насильства зросли вдвічі. Ситуація ускладнена недостатнім рівнем уміння населення ідентифікувати небезпеку.

Дніпровська Громадська організація «Джендер Стрім» разом зі структурою «ООН Жінки» і ЮНФПА та за підтримки Європейського Союзу реалізували проєкт «Бийся як дівчина».

«Проєкт #бийсяякдівчина – це онлайн-медіа, спрямоване на розв’язання проблеми гендерно-обумовленого насильства. Це 15 корисних відео на теми сексуальної освіти та безпеки, юридичної освіти та фізичної самооборони.

Причиною його створення став виклик гендерним ролям та стереотипам, що поглиблюються карантином, викликаним пандемією COVID-19. Нас можна знайти в інстаграмі, тік-ток та в youtube», – говорить Ольга Полякова.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.