Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У ДніпроОДА відкрили фотовиставку про лідерок українського жіночого руху

У холі Дніпропетровської ОДА відкрили фотовиставку. На світлинах – борчині за рівні права людей різної статі. В експозиції – 11 світлин

Фотовиставку присвятили Міжнародному дню боротьби за права жінок. Назва експозиції – «Безстрашні: вони творять фемінізм в Україні».

«Фемінізм – це про рівні права та можливості для чоловіків і жінок. Кожна героїня світлин зробила власний внесок у цей рух», – розповіла радниця голови Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

На них – портрети сучасниць. Найактивніших українських борчинь за гендерну рівність. Філологинь, соціологинь, історикинь. Серед героїнь експозиції – і журналістка, і психологиня. А ще – засновниця 1-го в Україні Музею жіночої й гендерної історії.

Фотовиставка триватиме у холі Дніпропетровської ОДА до 9 березня включно. Вхід вільний. Адреса: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1.

Жінки-лідерки є і на Дніпропетровщині

«Я – феміністка та борчиня за права жінок. А ще – громадська діячка, координаторка проєктів, дівчина, донька свого батька», – поділилася засновниця громадського руху «Gender Stream» Ольга Полякова.

Про жіноче лідерство у світі та регіоні говорили на зустрічі у ДніпроОДА.

«Допомагаємо тим, хто потерпає від домашнього насильства. Цьому ганебному явищу треба давати гідний опір. Жінки мають об’єднуватися, аби ставати сильнішими», – розповіла керівниця громадської організації «МАРТІН-клуб» Вікторія Федотова.

На порядку денному – проблеми жінок у пандемію. Учасниці ділилися досвідом.

«У карантин жінки стикнулися з новими викликами. Це і скорочення на роботі, й нові домашні обов’язки. Наприклад, організовувати навчання дітей вдома», – сказала Наталія Шуліка.

8 березня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.