Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпропетровській області відкрили 48 амбулаторних пунктів щеплення

В амбулаторіях Дніпропетровщини відкрили 48 стаціонарних  пунктів щеплення. Там від COVID-19 вакцинуватимуть працівників цих медичних закладів. А ще людей старше 80-ти. Залишковими дозами – громадських та публічних діячів, яким більше 60 років, АТОвців. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Вакцинація в області набирає обертів. Активно працюють мобільні бригади. Крім цього, відкрили майже півсотні стаціонарних пунктів імунізації. Вони у великих містах та громадах», – зазначили у департаменті.

Кожний пункт – це дві кімнати. В першій зберігають вакцину та проводять щеплення. В другій пацієнт протягом 30 хвилин після процедури має відпочивати під наглядом лікарів.

Із оснащення – великий та малий переносний холодильники. Обов’язково – комп’ютер, принтер та доступ до інтернету. Про кожного пацієнта робитимуть записи в електронній системі охорони здоров’я.

Персонал відкритих пунктів щеплення – 48 спеціально навчених медичних команд. До кожної входить лікар та медсестра.

Цього тижня завершать готувати ще 123 такі бригади. Всього у регіоні планують облаштувати 209 амбулаторних кабінетів щеплень від COVID-19.

Загалом в Україні відсьогодні запрацювали 565 стаціонарних пунктів щеплення. 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 21,5 тис мешканців Дніпропетровщини зробили щеплення від коронавірусу трьома дозами
Уряд скоротив термін дії «зелених» COVID-сертифікатів про вакцинацію
Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня
Понад 10 млн українців згенерували COVID-сертифікати в Дії
427 людей захворіли, 300 – одужали: COVID-статистика Дніпропетровщини за добу