Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Перещепинській громаді відкрили новий ЦНАП

У Перещепинській міській територіальній громаді запрацював новий ЦНАП та його підрозділи. Там надають більш ніж 220 найпопулярніших адмінпослуг. Про це сповістила заступниця директора департаменту економрозвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко. 

«ЦНАП – це зручно та сучасно. Оформити необхідні документи там можна без стресу. Добре, коли такий Центр є недалеко від дому. Тепер комфортний сервіс отримали і мешканці Перещепинської ТГ», – сказала Олена Лічманенко. 

У центральному офісі Перещепинського ЦНАПу – 10 робочих місць. Є місце і для самообслуговування, обладнане комп’ютером. Там можна скористатися е-послугами. За потреби, розібратися допоможуть адміністратори.

Чергою керує електронна система. Для батьків з дітьми  є сповивальні столики та ігрові куточки.

Приміщення під ЦНАП відремонтували силами громади. З меблями, технікою та навчанням персоналу допомогла Програма «U-LEAD з Європою.

Територіальний підрозділ ЦНАПу відкрили в с. Голубівка. Обладнали і віддалені робочі місця – у Багатому, Михайлівці, Керносівці та Шандрівці. Загалом обслуговуватимуть понад 20 тис місцевих.

На Дніпропетровщині – 57 ЦНАПів ті їх філій.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 7 тисяч державних закладів надаватимуть українцям сервіс за новими стандартами
У 2021-му у ЦНАПах Дніпропетровщини видали майже 49 тис біометричних паспортів
У Підгородному відкрили сучасний ЦНАП
Сотні сервісів під одним дахом: у Дніпрі облаштовують Центр соціальних та адмінпослуг нового формату
У Юр’ївці відкрили зведений «з нуля» ЦНАП