Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Громади Дніпропетровщини можуть позмагатися за 500 тис грн на втілення своїх проєктів

Громади Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі проєктів розвитку. Переможець отримає 500 тис грн. Подати заявки можна до 30 квітня. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

«Запрошуємо громади Дніпропетровщини долучитися до всеукраїнського конкурсу. Можна подавати проєкти, які розвиватимуть освіту чи медицину, підприємництво або туризм, екологію, культуру. Організатори підтримають кращі ініціативи», – сказали у департаменті. 

Взяти участь у відборі можуть громади з населенням до 70 тис людей. Для цього потрібно до 30 квітня заповнити анкету. А ще – додати фотовізитівку та відеопрезентацію проєкту.

«На Дніпропетровщині багато потужних громад. Переконані, що вони мають цікаві та актуальні проєкти для місцевого розвитку. Чекаємо на заявки»,  сказала регіональна координаторка з комунікацій Програми DOBRE Оксана Якуніна.

Журі відбере 26 громад-фіналістів. Із ними будуть знайомити глядачів в ефірі українських національних каналів. Переможця оголосять 30 вересня 2021-го.

Конкурс проєктів «Наша громада» проводять за підтримки Програми USAID DOBRE. Деталі – на сайті або за телефоном 066-32-20-987.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Для розвитку місцевої демократії потрібні удосконалення законодавства та політична воля керівників громад — підсумки конференції
Перший рік нового адмінтерустрою з оновленим законодавством — це справжня школа зрілості громад
Бізнес у громадах: експерти розповіли про успішні приклади співпраці під час онлайн-платформи
82 громади Дніпропетровщини вже створили власні ланки цивільного захисту
Понад 130 сіл та селищ Дніпропетровщини підключать до швидкісного Інтернету