Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Кіноклуб при Дніпропетровській обласній бібліотеці – серед переможців всеукраїнського конкурсу

Клуб документального кіно при Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді відзначився на всеукраїнському конкурсі. Його визнали одним з найактивніших в країні. За перемогу вручили сертифікат на нове обладнання. Про це розповіли в управлінні культури, туризму, національностей і релігій ОДА.

«Кіноклубу при обласній бібліотеці – чотири роки. Він проводить покази документальних фільмів. Співпрацює з навчальними закладами, реабілітаційними центрами. Тепер клуб – серед кращих в Україні», – розповіла начальниця управління Наталія Першина. 

На зустрічах кіноклуб збирає молодь. Тих, хто потребує спілкування або нових знань. Вони дивляться документальні фільми. Потім діляться враженнями та дискутують. Модератори – працівники бібліотеки – коректують процес. Тематика – права людини та методи їх захисту, соціальні «хвороби» суспільства.

Клуб виїжджає з фільмами до шкіл та коледжів. На обговорення запрошує психологів, поліцейських, юристів.

«Школи легко йдуть на контакт. Адже допомагаємо налагодити взаємини з підлітками. Веземо для показу гостросоціальну «документалку», – зауважила директор бібліотеки Ольга Матюхіна. – Серед усіх кіноклубів, які працюють у бібліотеках України, у нашому відбулося найбільше показів. Тому і посіли призове місце».

За перемогу клуб отримав сертифікат на  закупку обладнання. Планує придбати потужну  аудіоколонку.

«За теплої погоди проводимо «вуличні» кінопокази. Як стемніє – ставимо екран, розкладаємо пуфи, килимки. Люди не проходять повз. Залишаються. Колонка покращить якість звуку і загальні враження від побаченого», – ділиться керівниця кіноклубу Катерина Вишневська.  

За останній рік кіноклуб провів 12 показів. Залучив більше 200 відвідувачів. Про майбутні зустрічі сповіщає у фейсбуці або на сайті бібліотеки.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: