Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині розширюють мережу ЦНАПів та найактивніше надають е-послуги бізнесу: публічний звіт ОДА

У громадах Дніпропетровщини відкрили ще три Центри надання адмінпослуг. Користуються мешканці і мобільними ЦНАПами. Вони для тих, хто не може прийти до офісу. А ще область – в лідерах з кількості ФОПів, відкритих через портал Дія. Про це під час щотижневого звіту розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван  Начовний. 

«З 1 квітня в Україні запровадили електронну прописку. Більше ніяких папірців і записів «від руки». Всі дані про місце проживання тепер заносять до всеукраїнського е-реєстру. Долучилися і всі 86 громад Дніпропетровщини», – розповів Іван Начовний. 

Дніпропетровщина – серед найактивніших областей з надання електронних послуг підприємцям, додав він. За рік через портал Дія ФОП створили понад 23 тис мешканців.

«В планах – відкрити в регіоні бізнес-центр «Дія.бізнес офлайн». Там підприємці зможуть отримати консультації. А ще – проходити, брати участь у конференціях, використовувати простір для власних подій», – зазначив заступник голови ОДА.

В області розширюють мережу Центрів надання адмінпослуг. З 1 квітня розпочали роботу ЦНАПи в Юр’ївській, Червоногригорівській та Межиріцькій громадах.

«Загалом вони обслуговуватимуть понад 26,5 тисяч людей. Надаватимуть найпопулярніші послуги. Можна зареєструвати шлюб, узаконити земельну ділянку, отримати нотаріальні та соціальні послуги», – сказав Іван Начовний. 

Для мешканців регіону, які через стан здоров’я не можуть дістатися ЦНАПу, в регіоні є мобільні кейси. Загалом – 24 «офіси». Вони обладнані всім необхідним для надання адмінпослуг.

«Цьогоріч майже 600 адмінпослуг мешканці Дніпропетровщини оформили завдяки мобільним кейсам», – наголосив заступник голови ОДА. 

Популярна серед мешканців регіону комплексна послуга Є-малятко – для молодих батьків. Сервіс дозволяє оформити до 10 адмінпослуг за однією заявою.

«Громади області подають заявки на отримання державної інтернет-субвенції. Їх має погодити Міністерство цифрової трансформації», – сказав Іван Начовний.  

Кошти розподілятимуть між областями України, пояснив він. На них прокладатимуть оптико-волоконні мережі у найвіддаленіша села.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Довідки про трудовий та страховий стаж вже можна отримати в застосунку Дія
За рік 60% українців скористалися електронними послугами — результати опитування
Пенсії, житлові субсидії та соцдопомога малозабезпеченим сім’ям: які нові послуги з’являться в Дії
Які муніципальні послуги в криворізькому Центрі «Віза» можна отримати онлайн?
У Кривому Розі змінити місце реєстрації можна без візиту до військкомату