Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині вакцинувалися від коронавірусу понад 37 тис людей

На Дніпропетровщині вже зробили понад 37 тис COVID-щеплень. Триває вакцинація препаратами CoronaVac та Comirnaty. Про це повідомила на прес-конференції в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

«Епідситуація в регіоні залишається напруженою. Маємо 15 територій зі значним рівнем захворюваності. Як і раніше, всі мають суворо дотримуватися карантину. Дієвий спосіб протистояти пандемії – вакцинація. Щеплення робимо у першу чергу тим, хто в зоні ризику. Все – згідно з дорожньою картою», – розповіла Вікторія Кулик.

У регіоні вже завершили вакцинацію індійським препаратом CoviShield, підкреслила Вікторія Кулик. Були щеплені медики, працівники соцслужб та люди віком за 80.

Китайська вакцина CoronaVac – для імунізації маломобільних мешканців та людей, які їх доглядають. А ще – освітян, що беруть участь у ЗНО-2021. Цим препаратом вже зробили понад 1 тис щеплень.

Цього тижня стартувала вакцинація американо-німецьким Comirnaty – виробництва Pfizer/BioNTech. Ним щепили понад 700 підопічних та працівників будинків-інтернатів для людей похилого віку, геріатричних пансіонатів. Попереду – імунізація рятувальників та прикордонників, додала Вікторія Кулик.

Вакцинацію від коронавірусу проводять спеціально навчені мобільні бригади. Нині їх в області 40.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Щодня на Дніпропетровщині вакцинують від коронавірусу майже 2 тис людей
Сплата комунальних послуг та передплата газет за кошти єПідтримки: хто може скористатися?
єПідтримка: коли можна отримати 500 грн за бустерну дозу та як змінився строк використання коштів?
Скільки має тривати самоізоляція та коли робити тест на COVID-19: головне із брифінгу Ігоря Кузіна
На Дніпропетровщині стартувала кампанія з масової вакцинації дітей від поліомієліту