Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У 2021-му на Дніпропетровщині планують втілити майже 20 проєктів для молоді

Стажування в облдержадміністрації та опитування молоді регіону. Ці проєкти нині реалізує Молодіжна рада при ДніпроОДА. У планах до кінця року втілити ще майже 20 задумів. Про це стало відомо під час зустрічі активістів із заступницею голови ОДА Ольгою Горб. 

«Ініціативи, енергія, сили і дух молодих людей допомагають втілювати в регіоні цікаві проєкти. Нам потрібні активні люди, які хочуть щось робити для суспільства. Зі свого боку, готові допомогти молоді реалізувати плани», – сказала Ольга Горб.

Нині на Дніпропетровщині реалізують два масштабні проєкти для молоді: «Державники» та опитування. В облдержадміністрації проходять онлайн-стажування 50 хлопців та дівчат. А будь-який мешканець області віком від 14 до 35 років може заповнити анкету онлайн. Зробити це – до 30 квітня. У такий спосіб допомогти визначити нагальні потреби молоді.

«Намагаємося залучити якомога більше молоді з громад. У планах – багато цікавинок. Друга хвиля «Державників». Зустрічі з розвитку волонтерства, спортивної освіти, патріотичного виховання. Участь у різних грантах», – розповіла голова правління Молодіжної ради Катерина Боровик.

У складі Молодіжної ради при ДніпроОДА – молоді активісти громад, вишів, громадських організацій.

«Організували у Покровській ТГ тренінги для молоді. Виховуємо у хлопців та дівчат лідерські якості. А ще – реалізуємо проєкт «Зелений патруль». Прибираємо в різних куточках громади. Долучаємо й школярів. У планах – відкрити літній кінотеатр просто неба», – поділилася активістка Марина Чевик.

Загалом у Молодіжній раді при ДніпроОДА – понад 40 хлопців та дівчат.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Які спеціальності цікавлять майбутніх вступників: результати опитування
Молодь Дніпропетровщини запрошують долучитися до всеукраїнського конкурсу есе та малюнків
Молодь Дніпропетровщини запрошують пройти онлайн-курс з життєстійкості
Понад 40 тонн гуманітарної допомоги: молодь Дніпропетровщини долучилася до допомоги шелтерам
У Дніпрі обговорили можливості розвитку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб