Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі перейменували аеропорт

Немає більше аеропорту «Дніпропетровськ», є “Днiпро”. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Стара назва аеропорту «Дніпропетровськ» залишилася остаточно в минулому. В сертифікатах аеродрому, збірнику аеронавігаційної інформації, в інформаційних матеріалах, а також в реєстрах нинішній аеропорт вже має назву «Днiпро». Цієї весни жителі Дніпра та Дніпропетровської області зможуть проголосувати, на честь якого знакового історичного діяча буде названий новий аеропорт. Міжнародний аеропорт «Дніпро імені …»?» — зазначив міністр.

За його словами, вже до кінця наступного року почне функціонувати новий термінал, до якого будуть перенаправлені і всі літаки, а до кінця 2023 року в Дніпрі буде і нова злітно-посадкова смуга.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Повторна атака на Дніпро: повністю знищені аеропорт та вся інфраструктура поряд
Збільшення фінансування «Бюджету участі Дніпра» та розблокування аеропорту для доступних міжнародних перельотів: підтримано дві петиції
Будівництво аеропорту Дніпра, вакцинація, сільськогосподарські успіхи, підсумки DEF-2021: публічний звіт обласної влади
В аеропорту Дніпра стартувало будівництво нової злітно-посадкової смуги
Розпочато першу чергу будівництва нового аеродрому в Дніпрі, — Владислав Криклій