Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У Дніпрі ветеран бойових дій на Донбасі оскаржує рішення міської влади про «погодинні пільги» через карантин

У Дніпрі учасник бойових дій на Донбасі Олександр Пафомкін оскаржує рішення місцевої влади про посилення карантину в частині обмеження дії пільг на проїзд у громадському транспорті. Позовну заяву він подав до окружного адміністративного суду, повідомляє Радіо Свобода.

За рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, через посилення карантину пільговики можуть їздити за пільгами в громадському транспорті тільки з 10:00 до 15:00.

Позивач вважає це рішення таким, що дискримінує пільговиків і порушує чинне законодавство, а ще – хоче побачити від міської влади його наукове обґрунтування.

«Спецкомісія не мотивувала своє рішення: чому саме пільгові категорії до 10-ї ранку й із 3-ї дня є активними переносникам коронавірусної інфекції. Доведіть, що саме пільговики – пенсіонери, учасники бойових дій тощо – є небезпечними поширювачами коронавірусу. Щодо цього немає ніякої експертної думки. У законодавстві про місцеве самоврядування чітко прописані функції місцевої влади. Такі обмеження може запроваджувати тільки Верховна рада чи уряд, якщо б у нас був надзвичайний стан. А так – маршрутки їздять набиті, водії – без масок, а крайніми зробили пільговиків», – заявив у коментарі Радіо Свобода ветеран.

Він також додав, що рішення комісії мало б бути оформлене на спеціальному бланку, а на сайті міської ради воно оприлюднене на звичайному аркуші, без «шапки», але з підписами двох посадовців.

Раніше в коментарі Радіо Свобода дніпровська юристка Віталія Серебрянська зазначила, що запровадження «погодинної» дії пільгу місті – незаконне й може бути оскаржене в суді.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: МОЗ збирається послабити карантин
З 11 травня у Дніпрі усі школи і дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі
Дніпропетровщина перейшла до жовтої епідемічної зони
На Великдень храми області будуть відкриті для вірян, але людей із симптомами хвороби просять залишатися вдома
Під час карантину збільшилася кількість скарг про порушення прав громадян