Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі влаштували автопробіг на ретромашинах

18 квітня у Дніпрі влаштували автопробіг на ретромашинах. Участь взяли близько 30 автівок віком 35+. Захід присвятити до Міжнародного дня пам’яток історії. Водії повинні були проїхати 8 локацій — місця розташування мініскульптур Дніпра, повідомляє Суспільне.

Близько 30 ретроавтомобілів радянського та закордонного автопрому зібралося на Фестивальному причалі. Звідси розпочинається автопробіг містом. Один із учасників — Олександр Деркач. Чоловік приїхав із Запорізької області. Свою автівку придбав у 2018 році, до того вона 18 років простояла у гаражі.

«Історія автомобіля починається з Казахстану. Там він був започаткований. Тоді з Казахстану він переїхав у Крим. З Криму він переїхав до Запорізької області, до того власника, у якого я її вже придбав. З 2018 року було проведено дуже багато робіт з цією машиною. Замінено майже всі механічні деталі та приведена вона майже до оригінального вигляду, так як вона виходила з угорського автозаводу у 1958 році«, — говорить Олександр Деркач — учасник автопробігу.

Олександр розповідає, мріяв про цю машину з дитинства.

«Це такий автомобіль, у нього такі гарні форми, він такий увесь кругленький, обтічний. Не то, що зараз роблять такі незрозумілі машини. А у цієї машини якась є душа. Тоді, коли я забирав її, з того гаража, було трохи проблематично, але запустилася вона буквально з першого разу. І коли я почав проводити якісь маленькі роботи — автомобіль почав розкриватися перед мною«, — говорить чоловік.

У студентські роки друзі, знаючи про його захоплення, подарували йому іграшкову машинку. Чоловік привіз її з собою до Дніпра, аби залишити у музеї Машин часу.

Ще один учасник пробігу — Володимир Завальний, власник Мерседесу 1936 року випуску. Зараз його автомобіль знімають в українському кіно, одна з останніх стрічок — фільм “Червоний”, котрий розповідає про події 1947 року.

«Автомобіль 1936 року. 170-А називається, експериментальна. Машина відтворена, відновлена 5 років тому. Візуально кузов відновлений в оригіналі. Єдине — ходова частина не оригінал«, — говорить Володимир Завальний — учасник автопробігу.

Учасники автопробігу повинні були знайти 8 локацій — місця розташування 8 мініскульптур Дніпра та сфотографувати їх. На це у них є дві години. Мета заходу, говорить організатор Михайло Прудніков, — влаштувати цікавий автопробіг для власників ретромашин.

«Найстарша у нас машина десь 50 років. У нас тут вітчизняні: Запорожці, Волги. Є іномарки — Мерседеси. У них є машина, але вони, зазвичай, не знають куди їм поїхати весною. Це перший виїзд ретро автомобілів весняний«, — говорить Михайло Прудніков.

Переможцем автопробігу, за словами організатора, стане той, хто виконає завдання найякісніше, враховуватимуть і час і техніку.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі відбудеться авторетропробіг із пасажирами-переселенцями
На Дніпропетровщині влаштували автопробіг пам`яті Кузьми Скрябіна
З Івано-Франківська до Слов’янська: Дніпропетровщина зустріла святковий автопробіг
Життя без наркотиків: у Дніпрі пройшов автопробіг «Шлях незалежних»