Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Тариф на сміття: яким він стане у Дніпрі

У Дніпрі планується збільшення вартості послуг на утилізацію і захоронення твердих і великогабаритних побутових відходів, яка не підвищувалася з 2012 року.

Відтак на 2,81 грн (за одну особу) зросте комплексний тариф на вивезення і утилізацію сміття. Для мешканців багатоквартирних будинків він становитиме 28,43 грн (25,62 грн нині) з особи на місяць, для приватного сектору – 34,23 (30,85 нині).

Про це під час прямої телефонної лінії 26 травня розповів директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко.

«Вартість послуг із захоронення зростає з 13,08 грн/куб. м до 28,34 грн/куб. м. У перерахунку за спеціальною формулою комплексний тариф на сміття для абонентів підвищується усього на згадані 2,81 грн. Наразі відбувається процедура погодження нового тарифу. Планується, що до кінця літа мешканці сплачуватимуть за сміття за новим тарифом», — сказав Олег Семенко.

Представник мерії додав: є низка факторів згаданого підвищення. Зокрема, це і зростання заробітної плати, цін на пально-мастильні матеріали. Окрім того, в чинному тарифі не були закладені такі обов’язкові платежі, як екологічний збір, оренда за земельну ділянку, де розміщено муніципальний полігон.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпрян очікує підвищення тарифу на сміття
Як українці ставляться до комунальних тарифів: результати опитування
Переважна більшість українців вважають тарифи на електроенергію, газ і тепло завищеними
У Дніпрі провели «антитарифний» мітинг
На другому всеукраїнському форумі «Україна 30» говорять про тарифи