Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі обговорили підвищення тарифів у громадському транспорті

У Дніпрі на автотранспортному підприємстві «Автотранссервіс» відбулося громадське обговорення нових тарифі на проїзд у громадському транспорті, повідомляє 056.ua.

Станом на ранок 22 травня було зареєстровано 88 осіб і вони отримали запрошення на обговорення, дійшли на захід тільки 42 людини. Паралельно відбувалася онлайн-трансляція обговорень на сторінці департамента транспорту і транспортної інфраструктури. Її слухачі мали можливість поставити запитання, кожне третє було озвучено.

Відповідно до проектів рішень виконкому «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу на міських автобусних маршрутах загального користування в Дніпрі», а також до нього додався ще електротранспорт, вартість тарифу в автобусах може вирости від 10 до 14 гривень, а в електротранспорті до 8.

Перевізники розповіли про три основні причини необхідності підняття тарифу: подорожчання палива; неможливість виплатити заробітну плату водіям; дороговартісний ремонт рухомого складу.

Перевізники розповіли про три основні причини необхідності підняття тарифу: подорожчання палива, неможливість виплатити заробітну плату водіям, дорогий ремонт рухомого складу.

«По всій території України відбувається підвищення тарифів на громадський транспорт. Вже підвищили тарифи Львів, Запоріжжя, Київ, Харків і Одеса підходить до цього рішення. Попри підвищення вартості проїзду, в Дніпрі буде найдешевший електротранспорт в Україні«, — зазначив завідувач сектором контролю та моніторингу договірних зобов’язань департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Іван Васючков.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кам’янському зросте вартість проїзду в громадському транспорті
Коли почнуть діяти нові тарифи на проїзд у громадському транспорті Дніпра?
У Дніпрі ухвалили рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках
Подорожчання проїзду в маршрутках: участь у громадських слуханнях візьмуть лише 70 дніпрян