Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі пройшов мітинг на підтримку жінки, яка вдарила співмешканця ножем, захищаючи доньку

26 травня біля Дніпропетровської обласної прокуратури відбувся мітинг на підтримку Марини Полях. Жінку підозрюють в умисному вбивстві співмешканця, яке відбулося 29 березня, повідомляє Інформатор.

Попередньо, підозрювана захищала себе і свою дочку, коли вдарила в груди свого співмешканця. Відомо, що чоловік неодноразово їх бив протягом 2-х років і раніше був засуджений за умисне вбивство.

Під обласну прокуратуру з плакатами вийшли близько 20-ти активістів.

«Я тут тому, що дуже часто в подібних випадках жінок звинувачують в тому, що вони не звертаються за допомогою. Марина неодноразово зверталася за допомогою до поліції, але жодного разу її не отримала. Це обурливо, бо в подібній ситуації може опинитися кожен», — розповіла Анастасія Кулакова, учасниця акції.

Акція отримала назву #врятуйМарину, інформацію про неї в соціальних мережах ви можете знайти за відповідним хештегом. А про подробиці інциденту — тут.

За словами адвокатки Юлії Сегеди, її підзахисна не била ножем свого співмешканця і не робила в його бік випадів, ніж жінка тримала притиснувши держаком до своїх грудей. Також вона додала, що до інциденту, який закінчився різаниною, Марина 22 рази заявляла про домашнє насильство до поліції, але звернення не принесли видимих ​​результатів. Адвокатка припускає, що в суді звинувачення перекваліфікують з умисного вбивства в спробу самооборони. Правозахисниця не згодна з таким варіантом розвитку подій і планує домагатися повного виправдання для своєї підзахисної. Разом з тим, Юлія Сегеда додала, що не має претензій до слідчого і прокурора, оскільки всі клопотання задоволено.

27 травня Марині Полях пред’являть звинувачення, після чого передадуть справу до суду. Дати судових засідань стануть відомі наступного тижня.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кривому Розі пройшов мітинг за узаконення автономного опалення
У Дніпрі знову мітингували проти шкідливих викидів металургійного заводу
«Дихати нічим». У Дніпрі мітингували проти викидів металургійного заводу
У Кривому Розі пройшов марш робітників
У Кривому Розі на акції протесту працівники комбінату «АрселорМіттал» вимагають підвищення зарплат