Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У Кривому Розі пройшов марш робітників

«Менше працювати, більше заробляти», «Підвищуйте зарплати, а не тарифи» — під такими гаслами 1 травня у Кривому Розі пройшов марш робітників. Участь у демонстрації взяли трудівники та представники профспілок гірничодобувних і металургійних підприємств Кривого Рогу, повідомляє Суспільне.

За підрахунками організаторів та правоохоронців, участь у демонстрації взяли близько 100 людей. Окрім вимог про підвищення заробітної плати та поліпшення умов праці, демонстранти скандували гасла: «Закон про працю — сила», «Руки геть від наших прав!» та «Слава Україні — трудящим слава!».

Організованою колоною, з дотриманням карантинних вимог, демонстранти пройшли центральною частиною міста: йшли від Квіткового годинника, зробили коло на 95-ому кварталі та через вулицю Героїв АТО. Завершили ходу біля пам’ятника Козаку Рогу. Увесь маршрут учасників заходу супроводжували правоохоронці.

Євген Алістранський, учасник демонстрації, каже, що такі марші не втратили своєї актуальності. Чоловік працює на металургійному комбінаті. У 2016 мав зарплату близько 5.5 тисяч гривень, зараз від 12 до 14 тисяч гривень. Якби не демонстрації, можливо такого б не було. Говорить, людям потрібно нагадувати, що вони мають свої права.

Сергій Іванченко, ще один учасник заходу та організатор, говорить, що на дописи у соцмережах ніхто не реагує, а у такий спосіб містяни бачать згуртованість робітників.

«Будь-які методи дієві зараз, вони працюють і показали свою дієвість у минулих роках. Конкретно у мене зарплата у 2016-ому становила 5 500 гривень, зараз від 12 000 до 14 000. Це колосальний результат. Звісно усе це працює у комплексі й італійський страйк, і підготовка по КТСам (комісія з трудових спорів) – це все методи тиску на адміністрацію, сучасні методи«, – говорить Євген Алістранський – учасник маршу.

«Ті, що сидять там і пишуть у соцмережах – їх ніхто не побоюється, а от коли люди виходять, згуртовані – це діє, суттєво діє«, – говорить Сергій Іванченко – співорганізатор, учасник маршу.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кривому Розі на акції протесту працівники комбінату «АрселорМіттал» вимагають підвищення зарплат
Футбольне поле із «живим» газоном, бігові доріжки і кросфіт: у Кривому Розі реконструюють стадіон «Спартак»
Працівники комбінату «АрселорМіттал Кривий Ріг» вийшли на мітинг з вимогою підвищення зарплат
Реконструкція за стандартами ФІФА та УЄФА: у Кривому Розі оновлюють стадіон «Металург»
У Кривому Розі стартувало велике будівництво сучасної спортивної арени