Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Адміністративна послуга для підлітків ID-14: як отримати у Дніпрі

У Дніпрі нагадали, як швидко отримати комплексну адміністративну послугу для підлітків ID-14. 

Вона передбачає оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, коли дитині виповнилося 14 років, також підлітку одночасно надається і реєстраційний номер облікової картки платника податків, – розповіла начальниця управління адміністративних послуг та дозвільних процедур департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради Олена Огієнко.

Аби отримати цю картку, батькам треба надати адміністратору ЦНАП (центру надання адміністративних послуг): свідоцтво про народження дитини, паспорти батьків (або одного з них) та довідку про місце реєстрації (форма 13). «Документи необхідно надавати в оригіналах, тому що їх сканує адміністратор та вантажить у відповідну базу Державної міграційної служби України», – наголосила Олена Огієнко.

Реєстрація у центрі надання адміністративних послуг займає всього 10 хвилин, а от щоб отримати ID-карту, доведеться почекати до 20 робочих днів. Усього у Дніпрі скористалося послугою з початку року понад 150 підлітків. Отримати ID-14 можуть діти від 14 до 18 років.

У Дніпрі відділення Центру надання адміністративних послуг розташовані за адресами: просп. Слобожанський, 31-Д (ЦНАП «Лівобережний»), просп. Дмитра Яворницького, 75 (ЦНАП «Правобережний»), також є так звані віддалені робочі місця адміністратора ЦНАП: вул. Воскресенська, 9 та у Таромському: вул. Старий Шлях, 5.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Отримати одночасно внутрішній та закордонний паспорти: у Міграційній службі області запустили нову послугу
У Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Павлограді, Синельниковому відновили роботу підрозділи міграційної служби
Як мешканці Дніпропетровщини можуть оформити закордонні паспорти та ID-картки
В Україні зросла вартість оформлення біометричних документів
На Дніпропетровщині створили найбільше ЦНАПів в Україні