Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Для «олімпійської родини» Дніпропетровщини побудували сучасний хаб

У Дніпрі готують до відкриття Олімпійський будинок. Його звели «з нуля» поряд із новим спорткомплексом та реконструйованим стадіоном. У стильній двоповерхівці – велика конференцзала, коворкінг, крита веранда для спостереження за матчами, музей спортивних досягнень регіону. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«На місці занедбаного стадіону створили сучасний спортивний простір. Олімпійська родина регіону отримала відкриту і криту арени. А тепер і сучасний хаб. Це потужна база для виховання нових чемпіонів», – зазначив Валентин Резніченко.

Кілька років тому в Дніпрі відкрили осучаснений стадіон «Олімпійські резерви». Поряд із ним звели 6-поверхову криту арену для різних видів спорту. Завершальний акорд у створенні ансамблю – Олімпійський будинок.

«У нашій області з’явилося знакове місце. Магніт, що має згуртувати представників різних видів спорту», – розповів голова асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів.

На першому поверсі новозбудованого хабу – простора конференцзала на понад 160 місць. Тренерські та роздягальні – для команд-суперників, що змагатимуться на стадіоні поруч.

На другому – Олімпік-коворкінг. Там – веб-камери, TV-екрани, Інтернет. Працюватимуть асистенти-модератори. Вільним простором користуватимуться федерації різних видів спорту.

Прикраса будівлі – крита веранда з великим оглядом. Там багато світла. Все – завдяки вітражам у підлогу. Скло – з додатковою шумоізоляцією. Зручно буде спостерігати за матчами на стадіоні.

«Олімпійський будинок звели за технологіями енергозбереження. Фасад утеплений, вентильований. Сучасне led-освітлення. Опалення – на автоматиці. Подача тепла регулюватиметься в залежності від погоди. Жодних зайвих витрат», – підкреслив заступник директора підрядної організації Олексій Ятін.

Олімпійський будинок у Дніпрі звели за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: