Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині оновлюють дорогу Дніпро-Павлоград

На Дніпропетровщині ремонтують дорогу Дніпро-Павлоград. На одних ділянках фрезерують, на інших – улаштовують перший шар нового покриття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Дніпро-Павлоград – важлива дорожня артерія. Дорога з’єднує три райони області. На ній – багато транзитного транспорту та міжміських автобусів», – зазначив Валентин Резніченко.

Покриття на магістралі Дніпро-Павлоград давно зносилося. Водії кажуть, останніми десятиліттями були лише ямкові ремонти.

«Постійно користуюся цією дорогою. Хочеться, щоб її покращили», – сказав водій Віктор Дудка.

Нині дорогу Дніпро-Павлоград оновлюють. Техніка працює відразу на декількох ділянках. Загальна довжина магістралі – понад 60 км.

У Підгородньому знімають старе покриття. Поблизу Новоселівки вже укладають вирівнюючий шар асфальту.

«Містом проходить понад 2 км магістралі. Це швидкісна траса, дуже навантажена. Вдячні за те, що її оновлюють. На ремонт давно чекали», –розповів заступник міського голови Підгородненської міської ради Микола Грибачов.

У планах – привести до ладу і наземні та підземні переходи.

«Це за щастя, що нам роблять дорогу. Нарешті хоч поїздимо якісним автошляхом», – поділився водій із Підгородного Іван Вусик.

Дорога Дніпро-Павлоград – частина траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Магістраль оновлюють відразу на декількох відрізках: від межі з Кіровоградською областю до Донеччини.

«Це буде сучасна траса. Зробимо підсилене дорожнє полотно товщиною 37 см. На під’їзді до Павлограду дорогу розширимо. Приведемо до ладу і транспортні розв’язки та штучні споруди», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине – один із наймасштабніших проєктів Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Перший капремонт за 30 років: оновлена дорога поєднає Знаменівку з павлоградською трасою
На Дніпропетровщині ремонтують ділянку дороги Кам’янське-Жемчужне
Зі статусом «зроблено»: на Дніпропетровщині капітально відремонтували дорогу Партизанське-Лобойківка
У селі Мар’янівка капітально відремонтували одну з головних вулиць
На Дніпропетровщині ремонтують дорогу від Дмитрівки на Верхньодніпровськ