Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Нові ЦНАПи, інтернет-субвенція, тренінги для держслужбовців: публічний звіт Дніпропетровської ОДА

Коштом держсубвенції в 33 громадах розвиватимуть мережу швидкісного Інтернету. В 11 ТГ – відкриють або оновлять ЦНАпи. Про це на публічному звіті розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Начовний.

«33 громади області отримали інтернет-субвенцію. Їм виділили понад 15 млн грн. Протягом двох років швидкісним Інтернетом планують забезпечити  392 заклади в 137 населених пунктах. Зокрема, школи та лікарні, бібліотеки, ЦНАПи, органи влади», – сказав Іван Начовний.

Він додав – можливість користуватися Інтернетом отримають понад 50 тис. мешканців сільських територій Дніпропетровщини.

11 громад області отримають субвенцію на облаштування Центрів надання адмінпослуг. У Юр’ївці цим коштом планують звести «з нуля» ЦНАП. У Першотравневій громаді – завершити капремонт приміщення під майбутній Центр. Ще у 9 громадах – придбати обладнання для видачі біометричних документів, посвідчень водія, реєстрації транспорту.

Цього тижня планують відкрити оновлений ЦНАП у Верхньодніпровській громаді. Його відремонтували місцевим коштом. З оснащенням та навчанням персоналу допомогла програма «U-LEAD з Європою».

«Одна з найпопулярніших послуг у ЦНАПах – оформлення біометричних паспортів. Нині це можна зробити у 22-х офісах, – сказав Іван Начовний. – У 2021-му центри адмінпослуг видали майже 12,5 тис закордонних паспортів та ID-карток».

На Дніпропетровщині пройшли тренінги з медіаграмотності та кібербезпеки. Їх провели для держслужбовців. Слухачів навчали принципам безпеки в Інтернеті та соцмережах. Нагадали про основні правила поведінки у кіберпросторі.

Стартував черговий форум «Україна 30». Тема обговорень – економіка без олігархів. Онлайн-трансляція – тут.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді: добірка
Понад 7 тисяч державних закладів надаватимуть українцям сервіс за новими стандартами
Добірка новин у сфері адмінпослуг та адмінпроцедури за грудень 2021
В Україні зросла вартість оформлення біометричних документів
У Підгородному відкрили сучасний ЦНАП