Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У 2021 році на Дніпропетровщині у літніх пришкільних таборах відпочинуть понад 15 тис дітей

Цього літа у школах Дніпропетровщини працюватимуть 254 літні табори. Їх відкриють у 24 територіальних громадах. Загалом зможуть відпочити понад 15 тис дітей 6-13 років. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

«Пришкільні табори відчиняють двері на територіях, де дозволяє епідемічна ситуація. Працюватимуть протягом червня й липня. Одна зміна – 14 днів. На дітлахів чекає активний відпочинок: спортивні змагання, конкурси, гуртки, екскурсії, заняття з іноземних мов», – розповів Олексій Полторацький.

У пришкільних таборах діти відпочиватимуть у будні з 8 до 17 годин. Подекуди – до 14:00. Все – на розсуд керівництва закладу, підкреслив Олексій Полторацький.

Для маленьких мешканців Софіївської громади організували табір «Сонячний». Він працюватиме при опорній школі до 1 липня. Там зможуть відпочити до 200 дітей.

«Діти матимуть дворазове харчування. Роботу табору фінансує громада. Для батьків все безкоштовно, – поділилася директорка Римма Тиркба. – Продумали насичену програму. Будуть навчання з туризму, екскурсії до історичних пам’яток Софіївщини. Влаштуємо і поїздку до Кривого Рогу. Там відвідаємо театр і музей».

До пришкільних таборів у селищах та селах дітей підвозитимуть 26 автобусів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Сімейні форми виховання: як у Дніпрі опікуються дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах
В Україні працює чат-бот для пошуку зниклих безвісти дітей
Як українці називали своїх дітей у 2021 році: найбільш популярні та незвичні імена
Кожна 5 дитина в середній школі готова зустрітися з незнайомцем з інтернету: результати опитування
70% дітей у дитбудинках мають затримку розвитку через брак догляду. Дослідження