Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У 2021 році планують оздоровити у таборах майже 25 тис дітей Дніпропетровщини

У 2021-му в таборах відпочили понад 550 маленьких мешканців Дніпропетровщини. Загалом до кінця року в різних куточках країни планують оздоровити майже 25 тис дітей регіону. Про це повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

«Організовуємо оздоровлення для дітей, які мають право на пільги. Путівки оплачують із державного, обласного та місцевого бюджетів. Школярі можуть відпочити і на території області, і за її межами. Загалом у липні відчинять двері 12 таборів Дніпропетровщини», – розповіла Олена Кришень.

Вже запрацювали дитячі табори на узбережжі Азовського та Чорного морів. Протягом року малеча може оздоровитися і у київському «Артеку» та одеській «Молодій гвардії».

Право на безкоштовний відпочинок у таборах, санаторіях та оздоровчих центрах України мають сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. Також хлопчики і дівчатка з інвалідністю, діти АТОвців, переселенців, із багатодітних та малозабезпечених сімей. А ще – обдаровані діти, відмінники навчання, переможці різних конкурсів та фестивалів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У 2021 році на Дніпропетровщині у літніх пришкільних таборах відпочинуть понад 15 тис дітей