Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Дніпрі провели інтелектуальну гру «Kahoot!» до Дня Конституції України

Яка перша стаття Конституції та чи дозволена в Україні примусова праця – на такі питання відповідали 24 червня учасники інтерактивної гри «Kahoot!», яку приурочили до Дня Конституції України. Її проводили онлайн у Ситуаційному центрі Дніпра. 

Питання на знання Основного Закону України ставив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара: «Перші були легкі, але далі починалися складніші, наприклад: чи можуть не пустити громадянина України на територію рідної країни, чи можуть голосувати люди, які перебувають за ґратами. Це такі питання, які бажано знати всім. Важливо, аби молодь розуміла, що таке Конституція України та навіщо взагалі потрібен цей документ».

Усього було 24 питання, готувала їх молодіжна рада Дніпра.

«Це вже другий «кахут» на тематику Конституції України (перший проводили онлайн торік). На цю гру зареєструвалося понад 500 учасників зі всієї країни, більшість – молодь. Для 10 гравців, які відповіли на найбільшу кількість запитань, є подарунок: книга «Я, Олександр Поль»», – розповів голова молодіжної ради Дніпра Рафаель Кіжнер.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Герб з цитатами із Конституції України: у середмісті Дніпра провели масштабну акцію
Дніпропетровщина відзначає День Конституції України онлайн-зустрічами та майстер-класами
У Дніпрі відбудеться молодіжна акція до Дня Конституції України
Дніпропетровщина долучилась до всеукраїнського телемосту до Дня Конституції
У Дніпропетровській ОДА для молоді провели інтерактивну гру-квест на знання Конституції України