Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У криворізькому центрі масової вакцинації почали щеплювати громадян від COVID-19

12 червня у криворізькому центрі масової вакцинації, що на Святогеоргіївській, 8а, почали щеплювати громадян, які записалися на вакцинацію. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на Анастасію Кузнецову – керівницю 5-го Центру медико-санітарної допомоги, на базі якого розташовується центр вакцинації.

На вакцинацію запрошувалися громадяни, які зареєструвалися через додаток «Дія» або отримали запрошення від сімейного лікаря. За годину встигали вакцинуватися близько 100 містян. Для вакцинації необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та дозвіл на щеплення. Щеплення проводили вакциною CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech.

За словами Анастасії Кузнецової, центр масової вакцинації поки що працюватиме у вихідні, упродовж двох днів планували щепити 1000 осіб. Уся процедура фінансується коштом НСЗУ.

«Маємо пакет по вакцинації підписаний з НСЗУ, після того, як ми починаємо виконувати програму по вакцинації, НСЗУ нам сплачує кошти», – зазначила вона.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: 427 людей захворіли, 300 – одужали: COVID-статистика Дніпропетровщини за добу
Третє щеплення від коронавірусу зробили вже понад 13,4 тис мешканців Дніпропетровщини
Вакциновані — значить, захищені
На Дніпропетровщині понад 1 млн 279 тис мешканців завершили курс вакцинації від коронавірусу
Бустерна доза вакцини безпечна та посилює захист від COVID-19 – Ігор Кузін