Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У міськраді Дніпра оголосили переможців конкурсу серед інститутів громадянського суспільства

У Дніпровській міській раді оголосили переможців конкурсу з відбору інститутів громадянського суспільства для надання фінансової підтримки з бюджету міста.

Конкурс проводився у рамках комплексної програми соціального захисту мешканців м. Дніпра на 2017 – 2021 роки. Із тринадцяти поданих проєктів чотири комісія відхилила через невідповідність умовам. Зі списком переможців можна ознайомитись за посиланням.

За словами заступниці директора департаменту соціальної політики міської ради, голови конкурсної комісії Юлії Дмитрової, за умовами відбору згадані дев’ять проєктів повинні бути реалізовані до кінця жовтня. На це у міському бюджеті заплановано 1 млн 915 тис. грн.

«Усі ці проєкти – соціальні, вони спрямовані на допомогу і підтримку різних категорій містян. Окрім того, це й злагоджена співпраця міста і громадських, благодійних організацій, які завжди мають гарні, корисні ідеї, а достатнього фінансування на їхнє втілення часто немає. Тому така співпраця на часі. Можливо, вийде й так, що щось з цих проєктів можна буде втілювати у роботі міськради», – розповіла під час пресконференції 3 червня Юлія Дмитрова.

Переможцями конкурсу стали:

Громадське об’єднання Назва проєкту Зміст проєкту 
1 Громадська організація «Фонд соціальних ініціатив» Інформація врятує життя (RQ браслети) Забезпечення осіб із зони ризику ІД- браслетами. Створити єдину базу даних через веб-додаток . Проведення тренінгів та семінарів з організації роботи

 

2 Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа 100 відсотків життя Дніпро» Психологічний супровід 60 мешканців міста Дніпра, серед уразливих груп населення Проведення круглих столів, створення мультидисциплінарної команди щодо супроводу та підтримки хворих на туберкульоз.
3 Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа 100 відсотків життя Дніпро» Зниження стигми та дискримінації представників вразливих до ВІЛ груп та суб’єктів пробації в умовах епідемії COVID-19″ Зниження рівня стигми та дискримінації по відношенню до суб’єктів пробації. Забезпечення сталості послуг щодо супроводу суб’єктів пробації. Проведення профілактичного тестування уразливих груп населення.
4 Благодійна організація «Добре майбутнє» Здорова нація-здорове майбутнє Оздоровлення та реабілітація соціально -незахищених верств населення міста Дніпра. Організація дозвілля дітей малозабезпечених сімей та дітей з сімей, які опинились в складній життєвій ситуації.
5 Благодійна організація «Добре майбутнє» Пакети добра Забезпечення товарами першої необхідності соціально незахищених громадян міста. Забезпечення продуктовими наборами громадян, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.
6 Благодійна організація «Добре майбутнє» Я та навколишній світ Проведення семінарів-тренінгів для соціально незахищених верств населення міста та дітей, які потребують соціальної адаптації та соціалізації.
7 Громадська організація «Родини Героїв «Гордість Дніпра» Соціально-психологічна підтримка родин, Героїв, загиблих в АТО Підтримка, допомога та  розвиток родин, що втратили близьких в АТО
8 Громадська організація «ТАПС-Україна» Маленькими кроками назустріч один до одного Соціалізація та адаптація осіб, які опинились в складних життєвих обставинах. Інформування, захист прав та інтересів дітей та молоді.
9 Громадська організація «ПАНІ ПАТРОНЕСА» Створення служби екстреного реагування на випадок домашнього насильства у м. Дніпрі» Надання соціально-психологічних та юридичних послуг в мережі «швидкої допомоги» для постраждалих від домашнього насильства, надання безпечного поселення в «кризову кімнату» постраждалих від домашнього насильства.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Громадські організації Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі грантів
Закликаємо НАТО закрити небо над Україною: громадські організації Дніпропетровщини збирають підписи
Центр «Тамариск» запрошує до участі в «Четвертій Школі Інформування та Комунікації»
На Дніпропетровщині оголосили два е-конкурси для громадських організацій
Громадських активістів та держслужбовців Дніпропетровщини запрошують на корисні консультації