Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Уряд схвалив методичні рекомендації щодо критеріїв територіальної доступності ЦНАП

Методичні рекомендації забезпечать єдиний підхід до критеріїв, за якими розраховуватиметься територіальна доступність до адмінпослуг, та нададуть можливість швидкого доступу громадян до адміністративних послуг. 

За I квартал 2021 року утворилися 511 територіальних підрозділів та віддалених робочих місць адміністраторів. Із них вже 63 відповідають запропонованим методичними рекомендаціями критеріям, повідомляє Мінцифра.

До 2024 року планується збільшити кількість точок доступу до 3867. Так, кожен українець зможе отримати якісні державні послуги незалежно від місця проживання — в місті-мільйоннику чи маленькій територіальній громаді з населенням до 10 тис. осіб.

Нові точки доступу утворюватимуться за двома ключовими критеріями:

  • відстань до точки доступу становитиме не більше 14 км;

  • час, витрачений на дорогу, становитиме не більше ніж 30 хвилин транспортом за наявності розвинутої транспортної інфраструктури.

Рекомендації розроблені за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та проєктів EDGE та SURGe, які фінансуються Урядом Канади.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді: добірка
Понад 7 тисяч державних закладів надаватимуть українцям сервіс за новими стандартами
Добірка новин у сфері адмінпослуг та адмінпроцедури за грудень 2021
В Україні зросла вартість оформлення біометричних документів
У Підгородному відкрили сучасний ЦНАП