Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


В Україні створюється Конгрес регіональних влад — заступник голови Офісу президента Тимошенко

В Україні найближчим часом буде створено Конгрес регіональних влад, повідомив в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Він розпочинає свою роботу цього тижня — у Хмельницькому із засідання Палати місцевих влад, де буде присутній президент. Там же будуть обрані члени президії Конгресу«, — сказав він.

За словами Тимошенко, Конгрес складатиметься з двох палат. «Перша — місцева влада, голови ОТГ, райради. Друга — голови обладміністрацій та рад. В Офісі президента буде постійно діючий офіс Конгресу. І це буде не «порожній» орган«, — наголосив він.

До президії Конгресу, за словами заступника голови Офісу президента, входитимуть по три представники з палат, міністри та керівництво Офісу, включаючи президента.

«У більшості представників на місцях є питання, з якими їм потрібно «достукатися» до Кабінету Міністрів у вирішенні того чи іншого питання свого регіону, а в Офісі президента є така можливість, ми в цьому їм допомагатимемо. Це потрібно для постійного діалогу з регіональними владами», — сказав Тимошенко.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: