Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Де в Дніпрі швидко та зручно отримати послугу з призначення субсидій

У відділенні Центрального управління соціального захисту населення по Соборному району, що на просп. Героїв, 40, дніпрянам нагадали про те, що отримати послугу з призначення субсидій наразі можна швидко та ще й у сучасних умовах. До того ж відповідно до рішення уряду субсидії на наступний період призначатимуться автоматично (тобто без звернень громадян) усім домогосподарствам, які отримували її в опалювальному сезоні 2020-2021 років.

«Наразі в автоматичному режимі субсидію призначено більш ніж 25 тисячам домогосподарств міста. Винятки становлять тільки ті, кому житлова субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі; була призначена за фактичним місцем проживання; призначалася без урахування окремих осіб, які були зареєстровані у приміщенні, але не проживали у ньому. Таким домогосподарствам потрібно подавати нові заяву та декларацію», – розповіла заступниця начальника відділу прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги та компенсацій Соборного району Центрального УСЗН Дніпровської міської ради Алла Пижевська.

Також вона додала: людині для отримання послуги з призначення субсидій необхідно мати документи, що посвідчують особу, та поставити підпис у заяві та декларації. Усім іншим далі опікуватиметься спеціаліст управління соціального захисту населення.

Прийом ведеться в оновленому приміщенні, де є комфортна зона очікування, з м’якими кріслами, кондиціонуванням та дитячою зоною. Працює електронна черга. Також обов’язково створено за всіма нормами відповідні умови для осіб з інвалідністю.

«Раніше я отримував субсидію, однак три роки тому мені відмовили у її наданні. Наразі я прийшов дізнатися, чи можу знову претендувати на державну допомогу. Із собою приніс лише паспорт та ідентифікаційний код. Тобто мені не потрібно збирати купу довідок з різних інстанцій, які раніше я здобував самостійно. Тепер стало набагато зручніше. Та й обслуговування у центрі покращилося: тепер діє електронна черга, є де присісти, не спекотно. Мені подобається», – поділився враженнями дніпрянин Микола Самойленко.

Станом на 1 липня 2021 року середній розмір житлової субсидії становить близько 530 грн, максимальний – близько 2 000 грн. Кількість її отримувачів в опалювальному сезоні 2020-2021 року – трохи більше ніж 43 тисячі домогосподарств.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпрянам розповіли про зміни у призначенні субсидій
Мешканці Дніпропетровщини мають переоформити житлові субсидії
Майже 333 тис родин Дніпропетровщини отримують допомогу від держави на оплату комуналки
Уряд спростив оформлення субсидії для безробітних українців
Понад 6,3 тис мешканців Дніпропетровщини отримали субсидію на скраплений газ у 2020 році