Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


DiXi Group представила огляд кращих практик з декарбонізації за 2 квартал 2021

Аналітичний центр DiXi Group представив огляд кращих світових практик з декарбонізації за другий квартал 2021 року, на основі яких експерти центру розробили низку рекомендацій для України.

Звіт був презентований у ході круглого столу «Кращі світові практики декарбонізації та «зеленого» відновлення: кейси для України», який відбувся в рамках проєкту «Просування «зеленого» відновлення як способу подолання кризи в Україні», який виконує DiXi Group за підтримки уряду Великої Британії.

Звіт висвітлює кращі світові практики політики та заходи у сферах розвитку сектору ВДЕ, водневих проектів, декарбонізації транспорту, металургійного сектору та фінансування «зеленого» відновлення.

На основі порівняння світових практик, у звіті визначені прогалини в політиках України у відповідних сферах. Надані рекомендації щодо застосування цих практик в країні.

Так, у квартальному звіті аналізується досвід Іспанії щодо нарощування потужностей ВДЕ та, у цьому контексті, — розвиток систем накопичення енергії. Представлено досвід Іспанії по розвитку водневих проектів.

Аналізується досвід Данії, яку вважають світовим лідером «зеленого» переходу, щодо боротьби з кліматичними змінами та розвитку вітроенергетики.

Проаналізовано досвід Польщі, яка залишається залежною від викопного палива, проте, враховуючи членство в ЄС, здійснює амбіційні заходи для енергетичного переходу. Зокрема, це стосується розвитку галузі вітроенергетики та водневої стратегії, яка ставить амбіційні цілі розвитку та використання водневих технологій у країні.

Також, представлено досвід Норвегії, яка стала першою країною в світі, де продаж електромобілів перевищив продаж інших транспортних засобів. У контексті скорочення викидів транспортного сектору проаналізовано досвід Німеччини та США.

Представлено аналіз досвіду Канади та Португалії, які прагнуть досягти вуглецевої нейтральності до 2050 року, одночасно зміцнюючи економіку, створюючи робочі місця та підтримуючи сектор енергетики.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: