Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Дніпрянам розповіли про зміни у призначенні субсидій

З 1 травня цього року в Україні діють нові майнові обмеження, через які людині можуть відмовити у субсидії.

Зокрема, обмеженням є купівля цінних паперів або банківських активів протягом 12 місяців на суму більше ніж 50 тис. грн чи збереження на депозитах понад 100 тис. грн.

Відмовити у субсидії також можуть, якщо власник домогосподарства або член його родини має більше ніж один автомобіль, з року випуску якого минуло менш як 5 років, має понад одне житлове приміщення (крім житла на тимчасово окупованих територіях у Донецькій, Луганській областях та Криму).

Також обмеженням є перебування за кордоном сумарно більше ніж 60 днів, але виняток – лікування, навчання або догляд за дитиною до 3-х років.

«19 травня уряд ухвалив рішення, де домогосподарствам, яким було призначено субсидію у минулому опалювальному сезоні, подовжать її без звернення. Виняток – ті домогосподарства, які отримували субсидію у безготівковій формі, орендарі, індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію, та домогосподарства, яким призначалася субсидія без урахування окремих осіб, що зареєстровані у житловому приміщенні, але не проживають за місцем реєстрації. Таким домогосподарствам потрібно подати нову заяву та декларацію на призначення субсидії. Термін подання документів подовжено до вересня», – зазначила заступниця начальника відділу прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги та компенсацій Соборного району Центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міськради Алла Пижевська.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Де в Дніпрі швидко та зручно отримати послугу з призначення субсидій
Мешканці Дніпропетровщини мають переоформити житлові субсидії
Майже 333 тис родин Дніпропетровщини отримують допомогу від держави на оплату комуналки
Уряд спростив оформлення субсидії для безробітних українців
Понад 6,3 тис мешканців Дніпропетровщини отримали субсидію на скраплений газ у 2020 році