Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Урядом запроваджено новий механізм використання спецтранспорту для людей з інвалідністю

На засіданні Уряду, у середу, 28 липня 2021 р., запроваджено новий механізм використання транспортних засобів спеціалізованого призначення, — повідомляє прес-служба КМУ.

Рішенням Уряду розширено категорії осіб, яким можуть надаватися послуги з перевезення транспортними засобами спеціалізованого призначення. Тепер такими послугами можуть скористатися особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, які мають не тільки порушення опорно-рухового апарату, а також люди з порушенням зору, інтелектуальними та психічними порушеннями інші маломобільні групи населення.

Авто для перевезення маломобільних груп населення будуть передаватися в користування виконавчим органам рад, реабілітаційним закладам, державним та казенних експериментальним протезно-ортопедичним підприємствам, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, на два роки з правом продовження цього строку за результатами аналізу їх використання.

Постанова знімає обмеження для потенційних отримувачів транспортних засобів спеціалізованого призначення (міських рад міст із чисельністю населення понад 50 тис. осіб).

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Електронний кабінет особи з інвалідністю: у Дніпрі розповіли про нову онлайн-послугу
Розпочато конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю
Бізнес потребує допомоги держави для працевлаштування осіб з інвалідністю
Готовність роботодавців працевлаштовувати людей з інвалідністю зростає: результати дослідження