Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Мешканок Дніпропетровщини запрошують на безкоштовний бізнес-тренінг

Мешканок Дніпропетровщини запрошують на безкоштовний тренінг. Він проходитиме 21-22 липня. Навчатимуть, як відкрити бізнес у швейній галузі. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Для жінок це шанс приєднатися до кооперативу та стати успішними підприємицями. Просувати товари на українських і навіть міжнародних ринках»,  розповіла начальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.

Найперше запрошують жінок з вразливих категорій. Зокрема, матерів-одиначок, переселенок або тих, що мають інвалідність.

Участь – безкоштовна. Організатори забезпечать слухачок курсу навчальними матеріалами. Для учасниць з інших міст можливе розміщення в готелі, компенсація транспортних витрат.

Найбільш вмотивовані майбутні бізнес-леді отримають підтримку в реєстрації власної справи. Юридичну та бухгалтерську допомогу. Зможуть безкоштовно взяти в користування швейну техніку.

Бажаючим долучитися до тренінгу слід зареєструватися. Або записатися за телефоном 099-549-49-73.

В перший день навчання розкажуть про основи обліку та оподаткування. А ще про усі тонкощі реєстрації ФОПу. В другий – як формується ціна на товари та послуги легкої промисловості. Йтиметься й про принципи кооперації.

Проєкт втілює канадський фонд Кооперативного розвитку у партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Горєніє» та за підтримки облдержадміністрації.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Стан інфраструктури покращився, а оцінка бізнес-клімату – ні, – результати опитування у Дніпровському регіоні
Який бізнес ховається від податків на спрощеній системі: результати дослідження
Майже третині малого бізнесу ще не вдалося відновити докарантинний рівень доходів
Чи сприятливий бізнес-клімат у Кривому Розі: результати ІКМ-2021
Бізнес у громадах: експерти розповіли про успішні приклади співпраці під час онлайн-платформи