Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Мітинг проти Філатова, відновлення годинників, будівля для театру. Що було на сесії міськради Дніпра

У Дніпрі відбулася чергова 9-а сесія міської ради. Під час засідання під стіни будівлі прийшли мітингувальники. Вони протестували проти КП «Муніципальна варта», назвавши його «приватною армією міського голови». На самому засіданні, у сесійній залі, депутати розглянули бюджетні питання, підтримали петицію містян про приміщення для театру “Віримо!” та забрали до комунальної власності кладовище на Соколі, повідомляє Суспільне Дніпро.

Під будівлею міськради

Перед початком сесії біля будівлі міськради зібралися мітингувальники. З плакатами та транспарантами люди виступали проти міського голови Бориса Філатова та представників «Муніципальної варти». Вони говорили, що вимагають від влади реакції на події 2-го липня, коли у Дніпрі побили журналістів.

Міський голова Борис Філатов відреагував на мітинг на своїй сторінці у фейсбуці, заявивши, що акція була проплаченою.

«Сьогодні на мітингу перед мерією вони запускали мене «в космос», зібравши з десяток міських божевільних і пару сотень нещасних людей похилого віку за 200 гривень. Їм здалося, що це смішно і креативно», – зокрема, написав він.

Що на самій сесії

Тим часом у будівлі розпочалась сесія. У залі зареєструвалися 60 депутатів та міський голова. Майже всі розділи порядку денного місцеві обранці проголосувалися блоками. Депутати взяли у комунальну власність зачинене кладовище біля ж/м “Сокіл”.

Окрім того, виділити 2,5 мільйона гривень на відновлення чотирьох історичних годинників у місті. Таким чином, хочуть підвищити туристичну привабливість міста, каже секретар ради Олександр Санжара.

«З осені зафінансована програма стосовно реконструкції міських годинників», – сказав він.

Також депутати звернулися до президента, нардепів та уряду з проханням надати органам місцевого самоврядування повноваження вносити зміни у Державний земельний кадастр.

На завершення сесії – розглянули петицію містян з проханням надати приміщення театру “Віримо”. Секретар міськради Олександр Санжара сказав, що цього вимагали містяни, які підтримали петицію.

«У нас була електронна петиція щодо того, щоб створити умови для розвитку театру і відповідно віднайти для нього сучасне театральне приміщення», – зауважив посадовець.

Депутати доручили пошук нового приміщення департаменту гуманітарної політики.

Автор петиції Сергій Вишневський каже: сподівається що тепер театр отримає власну будівлю.

«Вважаю, що це вже запущений механізм, який дійде до свого логічного кінця», – прокоментував він.

На це сподівається і художній керівник театру Володимир Петренко.

«Ухвалене рішення про пошуки відповідного приміщення. І я сподіваюсь, що ми знайдемо», – додав він.

На цьому сесія завершилась, а депутати пішли на літні канікули. Наступну чергову сесію міськради проведуть вже у вересні.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі дерусифікували назви ще 26 вулиць
Проспект Лесі Українки, вулиці Незламна та Хутірська – нові перейменування у Дніпрі
Мерія ухвалила виплати до 500 тис. грн компенсацій за збитки, завдані дніпрянам обстрілами рф
Вулиці Бандери, Ніла Армстронга та Королеви Єлизавети ІІ: у Дніпрі дерусифікували ще 44 топоніми
Безкоштовні мовні курси та україномовний контент для всіх: у Дніпрі затвердили програму лагідної українізації