Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Мобільна бригада з реагування на домашнє насильство м. Кривий Ріг отримає автомобіль

У Криворізькій установі «Кризовий центр для жінок, які постраждали від насильства в сім’ї «З надією в майбутнє» з’явитися автомобіль для мобільної бригади.

З державного бюджету виділено 1,5 мільйона гривень на покупку цього авто, повідомляє Первый Криворожский.

Про це йдеться в пояснювальній записці до проєкту рішення міськради про перегляд Програми реалізації державної та місцевої політики поліпшення становища дітей, молоді, жінок та сім’ї в Кривому Розі на 2017 — 2022 роки.

Зараз у Кривому Розі цілодобово працюють мобільні групи з реагування на домашнє насильство. 18 інспекторів цілодобово реагують на виїзди, пов’язані з насильством в сім’ї.

Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або свідком, телефонуйте безкоштовно на Всеукраїнську гарячу лінію з мобільного 116-123 або 116-111.

Безкоштовні дзвінки зі стаціонарного телефону 0 800 500-3350 або 800 500-225.

Відзначимо, в 2020 році поліцейські Дніпропетровської області виїхали більше ніж на 11 тисяч викликів, які надійшли від свідків і жертв домашнього насильства.

Як повідомила пресслужба Криворізького районного управління поліції, за п’ять місяців 2020 року в поліцію надійшло 834 заяви про насильство в сім’ї, а за аналогічний період 2021 року — 827 таких звернень.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Як отримати державні виплати: для переселенців та роботодавців запустили «гарячу лінію»
Де отримати консультацію? Гарячі лінії щодо актуальних запитів під час війни
Гарячі лінії з підтримки жертв домашнього насильства: куди звертатися мешканцям Дніпропетровщини
Страждаєте від домашнього насильства? Звертайтеся на «гарячу лінію» – 1547