Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Новини з майданчиків «Великого будівництва»: в області зводять амбулаторії, ремонтують дороги і стадіони

На Дніпропетровщині оновлюють міжнародні та місцеві автошляхи. Розвивають спортивну та медичну інфраструктуру. Що саме відбувається на будівельних майданчиках, розповів на публічному звіті заступник голови облдержадміністрації Максим Беспальчук.

«До кінця 2021-го в області планується побудувати та відремонтувати 387 км державних та 90 км місцевих доріг. Таке масштабне оновлення автошляхів – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», – зазначив Максим Беспальчук.

Зокрема, на Дніпропетровщині приводять до ладу трасу міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Роботи – одночасно на декількох ділянках: від Дніпра до Павлограда, від Криничанського поста поліції – до межі з Кіровоградщиною. Вже повністю готові 45 км траси.

«Оновлюємо місцеві автошляхи. Капітально відремонтували дорогу Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Тепер там 29 км якісного покриття», – підкреслив Максим Беспальчук.

В області реконструюють 6 стадіонів. Фактично – відбудовують «з нуля» занедбані об’єкти.

«Наймасшабніші спортивні проєкти втілюємо у Кривому Розі. Там облаштовуємо дві сучасні арени – “Металург” та “Спартак”. Із великими футбольними полями, зручними трибунами, легкоатлетичними доріжками», – сказав Максим Беспальчук.

Розбудовують і спортивну інфраструктуру громад. Сучасні стадіони облаштовують у селищі Дніпровське, селі Придніпровське, біля шкіл Карпівки та Апостолового.

«В області будуємо «з нуля» два басейни – у Нікополі та Слобожанському. Там займатимуться плаванням і дорослі, і діти», – додав Максим Беспальчук.

За програмою «Велике будівництво» в регіоні оновлюють медичну інфраструктуру. Готують до відкриття зведені «з нуля» амбулаторії. Зокрема, у Китайгороді, Могильові, Богданівці, Девладовому, Миколаївці, Глеюватці, Томаківці, Чумаках.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Чумаках відкрили збудовану «з нуля» амбулаторію
У центрі Миколаївки відкрили збудовану «з нуля» амбулаторію сімейної медицини
У Могилеві відкрили збудовану «з нуля» амбулаторію
Із денним стаціонаром і аптечним пунктом: в Курилівці фінішувало будівництво амбулаторії
У Китайгороді запрацювала новозбудована амбулаторія