Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Правосуддя в цифрах: скільки справ розглядає суддя за рік?

Завантаженість судді залежить від суду, в якому він працює.

Місцеві суди. Суддя місцевого загального суду в середньому за 2020 рік розглядав 872 справи. Дещо менше розглядав справ суддя окружного адміністративного суду (509 справ), і значно менше суддя місцевого господарського суду (217 розглянутих суддею справ на рік).

Апеляційні суди. Суддя апеляційного адміністративного / загального суду розглядав в середньому 592 та 551 справу відповідно. Порівняно незначною є завантаженість суддів апеляційних господарських судів, яка становить 143 розглянутих одним суддею справи на рік (або ж 12 справ на місяць).

Верховний Суд. У середньому суддя Касаційного цивільного суду за рік розглянув 619 справ і звернень, а Касаційного кримінального суду – 260. На розгляді в судді Касаційного господарського суду перебувало 330 процесуальних звернень (кількість розглянутих звернень встановити не вдалося). Суддя Касаційного адміністративного суду за рік ухвалив 960 судових рішень. Втім, якщо зважати що в касаційних судах справи розглядаються у складі колегії суддів, то фактичне навантаження на одного суддю касаційного суду є вищим.

Джерело: ЦППР

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Суд виніс вирок лікарю з Павлограда за підробку COVID-сертифікатів
Гірники Криворізького залізорудного комбінату виграли апеляцію у справі з підприємством
Правосуддя в цифрах: чи важко звернутися до суду?
Правосуддя в цифрах: як швидко суди розглядають справи?
80% українців вважають, що більше шансів виграти у суді має той, у кого більше грошей чи влади