Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі діти з інвалідністю разом з батьками створили виставу

У Дніпрі відбулась перша вистава дітей з інвалідністю, підопічних благодійної організації «Серця неспокійні». Організацію створили батьки цих дітей чотири роки тому. Відзначити річницю організації вирішили постановкою за мотивами казки «Курочка ряба», повідомляє Суспільне.

Тетяна Котович – мама однієї з учасниць вистави – розповідає: її донька паралізована 15 років.

«15 років намагаємося поставити на ноги. Було дуже важко психологічно. Була депресія та жах, це коли постійно кажуть: відмовляйтеся, бо буде овоч… Коли ніде ти нікому не потрібен», – розповіла мати.

Тетяна каже: такі зустрічі допомагають як дітям, так і дорослим.

«Ми почали об’єднуватися, і за стільки років згуртувалися, і діти звикли, що ми щочетверга збираємося цього дня, щоб виїхати. Мами так само чекають, для мам це психологічне розвантаження», – додає жінка.

До постановки готувались пів року. Репетирували щочетверга, розповідає директорка благодійної організації «Серця неспокійні» Людмила Радченко. Вона сама – мама дитини з інвалідністю. Каже: такі заходи сприяють соціалізації.

«Ми зробили все самі. Самі пошили наряди. Самі знайшли в мережі ці сценарії, зібрали їх. Тому, звісно, як є. Просто хотілося, щоб такі діти пішли на якийсь інший рівень», – розповіла вона.

За словами Людмили Радченко, зараз під опікою організації близько 70 дітей та молодих людей з інвалідністю.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: За час війни на Дніпропетровщині створили понад 40 благодійних організацій