Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Дніпрі капітально ремонтують Обласний фаховий коледж спорту

У Дніпропетровському фаховому коледжі спорту – капітальний ремонт. Підрядники вже утеплили цоколь, завершують заміну покрівлі. Нині працюють над фасадом, виконують бетонні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Робимо кращими умови для юних спортсменів Дніпропетровщини. В області будуємо та модернізуємо стадіони. Зводимо «з нуля» басейни. Осучаснюємо й коледж спорту», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівля не знала ремонту майже 40 років. Корпусів декілька – чотири малі й три великі. Найбільше клопоту доставляв дах – він протікав.

Нині заміна покрівлі – на фініші. А ще підрядники укріпили стіни й фундамент спортколеджу. Особливу увагу приділили підсиленню опор під басейном та спортивною залою.

У розпалі утеплення фасаду. Аби мав презентабельний вигляд його декорують металевими «касетами».

«Територію навколо приведемо до ладу. Укладатимемо тротуарну плитку та асфальт», – розповів інженер підрядної організації Євген Ставманенко.

В обласному фаховому коледжі займається понад півтисячі школярів та студентів. З них 150 – у складі збірних команд України.

Зараз вихованці коледжу змагаються на Олімпіаді у Токіо. Зокрема, плавці Денис Кесіль та Ігор Трояновський. А ще легкоатлети Ярослава Магучіх і Михайло Кохан.

«Хочемо бачити будівлю коледжу енергоефективною та красивою. Першого вересня тут на подвір’ї проведемо урочистості. Запросимо й привітаємо олімпійців», – сказав директор навчального закладу Михайло Лельчицький.

Юні спортсмени у коледжі навчаються, тренуються і мешкають. Серед них – Артем Білоцерковець.
Хлопець займається футболом. Мріє грати в основному складі однієї з відомих команд. Щойно повернувся зі зборів. У коледжі навчається рік.

«Живу в кімнаті з товаришами по футболу. Без батьків. Вже більш самостійне життя пішло. Радий, що коледж буде сучаснішим», – сказав Артем Білоцерковець.

У коледжі працюють 170 педагогів, тренерів та вихователів. Серед випускників закладу – понад дві сотні чемпіонів й призерів світу та Європи.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: