Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У Дніпрі обговорили нові правила розміщення рекламних білбордів

У Дніпрі винесли на обговорення так званий дизайн-код білбордів. За словами розробника документу, головного художника Сергія Білого, він передбачає створення у місті двох окремих зон для розміщення рекламних конструкцій, аби ті не заважали ані пішоходам, ані водіям. Також визначає зони, де взагалі заборонено встановлювати білборди. Наприклад, поблизу історичних пам`яток, повідомляє Суспільне.

Ми хочемо навести лад, аби борди не заважали бачити ті самі дорожні знаки, щоб пішоходи могли розминутися на тротуарі. І щоб рекламні конструкції не псували враження туристам, які хочуть зробити фото наших пам`яток”, — зазначив Сергій Білий.

Власники ж білбордів кажуть: даний регуляторний акт містить чимал опорушень, бо на даний момент у тому самому Законі про рекламу чітко визначено перелік заборон. Та й саме встановлення рекламних конструкцій вже регулюється чинними державними будівельними нормами, правилами, встановленими місцевими органами самоврядування, та узгоджується з поліцією.

Головний художник Дніпра згоден прийняти та внести до документу усі зауваження та пропозиції не лише від власників рекламного бізнесу, але й від мешканців Дніпра.

Зокрема, дніпрянин Сергій Терещенко у самому документі вже зазначив власну позицію.

«Слід або взагалі заборонити рекламу, бо вона не несе жодної цінності для містян, або скоротити кількість білбордів на квадратний кілометр у 10 разів і підвищити вартість оренди місць, де вони розташовуються«, — написав Сергій Терещенко.

У підсумку обговорень учасники дійшли згоди щодо створення робочої групи, яка доопрацює документ. Після цього його подадуть на виконком для прийняття в якості регуляторного акту. Дизайн-код вступить у силу з моменту його прийняття та публікації. З того часу впродовж пів року власники рекламних конструкцій мають узгодити розташування білбордів відповідно до цього документу.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: