Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Уряд схвалив Стратегію реформування державного управління України до 2025 року

21 липня 2021 року, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України “Деякі питання реформування державного управління України”, яким схвалено Стратегію реформування державного управління України на 2022–2025 роки та затверджено план заходів з її реалізації.

Нова Стратегія є продовженням попереднього етапу впровадження реформи державного управління та базується на результатах оцінки стану державного управління України, проведеної експертами Програми підтримки вдосконалення врядування та менеджменту (SIGMA).

82 відсотки опитаних громадян вважають реформу державного управління важливою. 65 відсотків громадян задоволені обслуговуванням в центрах надання адміністративних послуг. Водночас потребує впровадження загальна адміністративна процедура, реформа оплати праці на державній службі та ряд інших аспектів.

Основна мета Стратегії полягає у побудові в Україні спроможної сервісної та цифрової держави, яка забезпечує захист інтересів громадян на основі європейських стандартів та досвіду.

Очікуваними результатами проведення реформи державного управління до 2025 року є:

— забезпечення надання послуг високої якості та формування зручної адміністративної процедури для громадян і бізнесу;

— формування системи професійної та політично нейтральної публічної служби, орієнтованої на захист інтересів громадян;

— розбудова ефективних і підзвітних громадянам державних інституцій, які формують державну політику та успішно її реалізують для сталого розвитку держави.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпровська експертка Анна Колохіна: 65% українців задоволені обслуговуванням у держустановах
Уряд планує зменшити чисельність держслужбовців на 10%
Актуальні питання оновлення Стратегії реформування державного управління