Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Життя без наркотиків: у Дніпрі пройшов автопробіг «Шлях незалежних»

У Дніпрі в рамках всеукраїнського автопробігу «Шлях незалежних» понад 70 машин великою колоною проїхали центральними вулицями мегаполісу. До цього учасники подолали понад 3000 км і побували у Львові, Тернополі та Харкові.

Про це повідомляє Вiдкритий.

Масштабна акція стартувала на Набережній Перемоги, куди з’їхалися на своїх авто активні жителі регіону, які в своєму житті стикалися з проблемою наркотичної залежності.

В акції взяла участь Дніпрянка Еліна. Вона розповідає, що наркозалежність була їхньою спільною проблемою з чоловіком, і вже як 10 років вони вільні від наркотиків і виховують двох синів.

«Коли я вживала наркотики, моє життя так зруйнувалося, що просто не хотілося далі жити. Прийшла порожнеча, депресія. Слава богу, що на шляху зустрілися люди, які допомагають таким хлопцям та дівчатам. Мені сказали, що можна поїхати до реабілітаційного центру і все зміниться. Я спробувала, і в мене вийшло», — радісно заявляє учасниця автопробігу.

За словами організаторів, таким чином вони хочуть привернути увагу громадськості до проблем наркозалежності та реабілітації таких людей.

«Акція всеукраїнська, сьогодні ми в Дніпрі. В автопробігу беруть участь більше 70 машин і більше двохсот осіб», зазначив організатор Юрій Лавров.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі влаштували автопробіг на ретромашинах