Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Безкоштовні проїзні для вакцинованих дніпрян: хто та коли зможе ними скористатися

Вакциновані від коронавірусу двома дозами дніпряни зможуть отримати безкоштовні проїзні квитки. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Дніпра Бориса Філатова від 2 серпня 2021 року. Під час пресконференції очільник міста пояснив, хто зможе розраховувати на квитки, як і коли їх можна буде отримати та скільки коштів у якості компенсації передбачено для КП “Дніпровський електротранспорт”. Про це повідомляє Суспільне.

За словами Бориса Філатова, отримати безкоштовний проїзний в електротранспорті на місяць зможуть ті, хто і першу, і другу дозу вакцини від коронавірусу отримає після розпорядження, тобто після 2 серпня 2021 року. Отримати квиток щеплені містяни зможуть у свого сімейного лікаря. Щоправда, коли ті почнуть їх видавати — поки невідомо. Та й загалом через сезон відпусток старт програми заохочень планують розпочати орієнтовно у вересні.

Хочу наголосити, що програма заохочення розрахована на тих, хто впродовж серпня-вересня отримає дві дози вакцини. На тих, хто вже вакцинувався, ця програма не розповсюджується. Вважаємо, що таким чином зможемо простимулювати до щеплення близько 30 тисяч містян. Для них це стане додатковою мотивацією”, — розповів міський голова.

Борис Філатов повідомив, що вже розроблено проєкт проїзного квитка, який буде видавати сімейний лікар. Якихось зловживань з цього приводу, за його словами, бути не може, адже інформація про щеплення вноситься до електронної бази.

Дніпряни, які отримають безкоштовний проїзний, зможуть використовувати його протягом місяця для проїзду в електротранспорті та метро. На проїзд у маршрутках дія проїзного не розповсюджується.

Далі ми подивимося, як діятиме програма, і вирішуватимемо, чи продовжувати програму заохочень”, — зазначив очільник міста.

Для компенсації фінансових збитків за безкоштовні проїзні КП “Дніпровський електротранспорт” з міського бюджету виділять 3 мільйони гривень.

Борис Філатов зауважив, що програма заохочення для вакцинованих спрямована передусім на працівників міськради, виконавчих органів та комунальних підприємств міста. Наразі відсоток вакцинованих працівників міських служб, за словами міського голови, становить близько 30%.

Ті з працівників, хто не вакцинувався, мають щотижня надавати результат тестування про відсутність COVID — 19. Виняток – наявність документів, що підтверджують медичні протипоказання до вакцинації.

Адвокат Андрій Верба каже, що дане розпорядження можна оскаржити у суді.

Особа, яка вважає, що якимось чином порушено її права виконанням цього розпорядження, може звернутися до суду. Оскаржити вказане розпорядження з посиланням на те, які саме її права будуть порушені. Якщо їй дорого купувати відповідні тести, проходити медичні обстеження. Якщо розпорядження не пов’язано безпосередньо з виконанням трудових обов’язків, то можна в судовому порядку його оскаржувати”, — пояснив адвокат.

Ще одним заохоченням для вакцинованих стануть знижки для відвідування кінотеатрів. Наразі ведуться перемовини з кінотеатрами, які мають невисоку наповненість залів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Ревакцинованим дніпрянам почали видавати проїзні квитки на безоплатний проїзд у міському електротранспорті