Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Громадськість запрошують до обговорення законопроєкту щодо самоорганізації населення

Розроблений Мінрегіоном законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про органи самоорганізації населення» направлений на поширення практики створення органів самоорганізації населення – будинкових, вуличних, квартальних комітетів, комітетів мікрорайонів та районів у містах тощо. 

«Одне із завдань реформи децентралізації – удосконалення процедури утворення органів самоорганізації населення, порядку надання їм частини повноважень ОМС та коштів на їх здійснення. А також – поширення практики утворення таких органів у тергромадах. Через ці органи самоорганізації населення жителі громад зможуть долучатись до вирішення питань місцевого значення. Водночас представляти свої інтереси у місцевих радах та її органах, місцевих органах виконавчої влади», – зазначив генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону Сергій Шаршов.

Зокрема, проєкт Закону передбачає:

  • визначення повноважень та території діяльності органу самоорганізації населення;
  • усунення неточностей щодо порядку створення та строку повноважень органу самоорганізації населення та його персонального складу, а також реєстрації органу самоорганізації населення;
  • уточнення права обирати та бути обраними до органу самоорганізації населення, порядку припинення повноважень персонального складу органу самоорганізації населення та ліквідації такого органу.

Аби долучитися до громадських обговорень, надсилайте свої зауваження та пропозиції електронною поштою на адресу pavliukov@minregion.gov.ua до 23 серпня 2021 року включно.

Детальніше про проєкт – за посиланням https://bit.ly/37jCxD9 .

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Долучайтеся до підготовки першого плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства!
Мінцифра запрошує до громадського обговорення проєкту постанови про національну платформу ВзаємоДія
Вугілля наступає на Кам’янське!
У Дніпрі обговорили підвищення тарифів у громадському транспорті
Українців запрошують до обговорення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору