Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


На Дніпропетровщині вакцинували від коронавірусу понад 80 дітей

На Дніпропетровщині почали вакцинувати від коронавірусу мешканців від 12 років. Вже щепили понад 80 дітей. Загалом в області зробили більш ніж 590 тис щеплень. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб під час виїзного брифінгу у дніпровському центрі вакцинації №5.

«На жаль, коронавірус не відступає. Найкращий спосіб захистити себе та близьких від хвороби і тяжких ускладнень – вчасно вакцинуватися. На Дніпропетровщині вже зробили більш ніж 570 тис щеплень від COVID-19», – зазначила Ольга Горб.

Щепитися можна у 30 центрах масової вакцинації, додала Ольга Горб. 13 з них працюють у Дніпрі. Зокрема, при центрі первинної медико-санітарної допомоги №5.

«Наш центр вакцинації працює з червня. За цей час щеплення зробили понад 4 тис людей. Зокрема, вакцинуємо і дітей від 12 років. Їх щеплюємо американо-німецьким препаратом Comirnaty», – сказала генеральна директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №5 Альбіна Оношко. 

Дітей від 12 років дозволено вакцинувати від коронавірусу за певних підстав, додала медична директорка центру Альона Олексенко. Зокрема, коли є ризик важкого перебігу недуги через супутні хвороби. Або якщо дитина їде до родичів, на навчання чи спортивні змагання до країн, які вимагають міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Щодня у центрі щеплюють і понад 150 дорослих. Вакцина – на вибір.

«Багато людей з мого оточення хворіли. Аби убезпечити себе, вирішила вакцинуватися. Прийшла до центру, зареєструвалася та щепилася  – на все пішло хвилин 10. Жодних неприємних відчуттів, все чудово», – сказала дніпрянка Юлія Поповкіна. 

Для бажаючих вакцинуватися – окремий вхід та вихід, зони реєстрації, очікування, щеплення та спостережень. Працюють щоденно з 9:00 до 15:00. Приймають за записом та без.

«У мене вже вся родина вакцинувалась, я останній лишився, – поділився відвідувач центру вакцинації Володимир Котов. – На щастя, коронавірусом не хворіли. Але всі розуміють небезпеку та свою відповідальність. Вакцинація потрібна, без цього ніяк».

На Дніпропетровщині – 137 138 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Одужали 131 667 мешканців області. Померли 4 554 людей.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Попри зменшення захворюваності на COVID-19 дніпровські лікарі рекомендують вакцинуватися
Щодня на Дніпропетровщині вакцинують від коронавірусу майже 2 тис людей
Сплата комунальних послуг та передплата газет за кошти єПідтримки: хто може скористатися?
єПідтримка: коли можна отримати 500 грн за бустерну дозу та як змінився строк використання коштів?
Скільки має тривати самоізоляція та коли робити тест на COVID-19: головне із брифінгу Ігоря Кузіна