Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


На новому стадіоні у селищі Дніпровське зіграли перший футбольний матч

У селищі Дніпровське Камянського району оновили стадіон. Тепер це сучасна спортивна арена із великим футбольним полем, біговими доріжками, воркаут-зоною та ігровим майданчиком. Перший матч на новому газоні зіграли місцеві спортсмени та збірна Дніпропетровської облдержадміністрації й Української асоціації футболу.

«Ще на один сучасний спортивний обєкт в області стало більше. У селищі Дніпровське оновили стадіон. Це визначна подія для мешканців громади. Нові можливості для занять спортом», – сказав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Стадіон спорткомплексу «Дніпровець» – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Цьогоріч президент презентував загальнодержавну програму «Здорова Україна». Її мета  мотивувати людей займатися спортом. Для цього потрібна сучасна інфраструктура. Новий стадіон у Дніпровському – результат об’єднання державної і регіональної політики», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Стадіон у Дніпровському фактично побудували наново. Привели до ладу футбольне поле та застелили його штучним покриттям. Зробили майданчик для занять баскетболом та волейболом, облаштували бігові доріжки та зону для занять воркаутом.

Місцеві кажуть: про такий сучасний стадіон раніше тільки мріяли.

«Дуже вдячні, що існує програма «Велике будівництво». На власні очі побачили: розбудовуються не лише міста, а й села. Цей стадіон – справжня родзинка Дніпровського», – поділився директор спорткомплексу «Дніпровець» Володимир Кусий. 

За традицією, нове футбольне поле випробували учасники товариського матчу. Зійшлися місцеві спортсмени та збірна команда Дніпропетровської ОДА й Української асоціації футболу.

Розминка, сигнал арбітра – і матч розпочато. Учасники команд налаштовані на яскраву гру.

«Старе поле було нерівне. А тепер в нас такий гарний стадіон. Зручно бігати», – поділився футболіст Руслан Дрімко. 

На полі точилися справжні футбольні пристрасті. Команда ДніпроОДА та Української асоціації футболу брала досвідом. Місцева збірна – молодістю та запалом. Господарі не давали гостям ні хвилини відпочинку. Хлопці атакували, передавали точні паси, блокували спроби супротивників заволодіти м’ячем.

Гравці та вболівальники не стримували емоцій. Обидві команди відзначилися голами. Та у фіналі погодилися: перемога – не головне.

«Дуже гарне поле і якісне покриття, на ньому легко бігати. Матчем задоволений, наша команда гідно зіграла», – розповів футболіст Євген Плахотнік.

Після матчу гравцям місцевої збірної вручили комплекти футбольних м’ячів. А ще пам’ятний кубок та солодкі подарунки.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Візитівка» усієї громади: у Царичанці оновлюють стадіон «Діброва»
Зводять мости, прокладають тунелі: у Дніпропетровській області будують найскладнішу ділянку траси Н-31
Буде по-домашньому затишно і по-європейському стильно: у розпалі модернізація Лихівського ліцею
У Кривому Розі осучаснюють ясла-дитсадок №260
Буде стильним та сучасним: у Божедарівці оновлюють опорний ліцей