Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі можна вакцинувати підлітків від COVID-19: за яких умов та якою вакциною

Відповідно до Наказу МОЗ України від 17 липня 2021 року, групам дітей віком від 12 років дозволено щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer (Comirnaty), що вводиться двократно з інтервалом 21-28 діб.
Документ, за яким дитина може зробити вакцинацію видає сімейний лікар – медичний висновок або довідка в довільній формі, повідомив Департамент охорони здоров’я Дніпровськох міськради.

Медичний висновок видається про наявність у дитини супутньої патології, що може бути причиною тяжкого перебігу COVID-19, відсутність протипоказань до щеплення вакциною Comirnaty та рекомендацію провести це щеплення.

Довідка в довільній формі з рекомендацією провести це щеплення після розгляду документів, які підтверджують підстави для вакцинації, а саме:

  • виїзд дитини для проживання за кордоном;
  • виїзд дитини на навчання за кордон;
  • введення другої дози вакцини Comirnaty у дитини 12+, яка приїхала до України з іншої країни, якщо попереднє введення першої дози є документально підтвердженим;
  • діти, які беруть участь у міжнародних спортивних змагань або інших заходів при виїзді з України.

Після отримання відповідного документа в сімейного лікаря, дитина разом з батьками обирають найближчий Центр вакцинації (інформація щодо роботи міських Центрів за посиланням), уточнюють інформацію щодо наявності необхідної вакцини. На момент проведення щеплення таким дітям надається перевага у черзі (при наявності живої черги).

Також необхідно дотримуватись інтервалу 14 днів між введенням вакцин проти COVID-19 та введенням вакцин проти інших інфекційних хвороб, за винятком екстреної вакцинації.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На вихідних дніпрян вакцинуватимуть Pfizer: адреси пунктів